Kining klasiko nga creamy oyster dish usa ka snap sa pag-andam, ug kini dili maayo. Ang usa ka gamay nga bug-at nga cream ug mantikilya makahimo niini nga adunahan ug lamian.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 6 ngadto sa 8 ka kutsara nga mantikilya (bugnaw, guntinga ngadto sa gagmay nga mga piraso,
- gibahin )
- 1-quart oysters (
- pagkalunod , pag-inom sa bino ug pag-gahin *)
- 2 tasa crackers mumho (gibahin)
- 1/4 teaspoon nga yuta nutmeg (yuta)
- asin ug pepper (aron makatilaw)
- 1/4 tasa nga bug-at nga cream (o whipping cream)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Init ang hurno sa 375 F (190 C / Gas 5). Gamay nga mantekilya usa ka 1 1/2 ngadto sa 2-quart casserole nga pinggan.
- Paggahin sa 1/3 nga tasa sa cracking crumbs ug 1 ka kutsarang mantikilya alang sa topping.
- Pagtabon sa ubos sa giandam nga pan nga linuto sa kalaha uban sa pipila ka mga mumho nga cracker dayon ibabaw sa usa ka layer sa mga oysters, usa ka layer sa mga mumho, ug pipila sa mga piraso sa mantikilya. Isablig hinay ang asin ug paminta. Balika ang mga lut-od hangtud nga gamiton ang tanan nga mga oysters.
- Pag-agas sa nutmeg ug 4 ka kutsara sa reserved liquor sa oyster ngadto sa cream. Ibubo ang cream ibabaw sa pinggan unya sa ibabaw sa 1/3 sa copa sa reserved crumbs ug mantikilya.
- Magaluto alang sa mga 30 minutos, o hangtud nga init nga pinaagi sa ug browned. Pag-alagad dayon.
- * Kung gigamit nimo ang bag-ong gipanglabay nga mga talaba, mokabat sa 4 ka dosena aron makahimo usa ka quart, alang sa 4 ka pagkaon. Siguroha nga palabihan ang mga duga ngadto sa usa ka panaksan samtang imo kining giwagtang.
Mahimo Ka Usab
- Mga talaba Rockefeller
- Oyster Fritters
- Classic Fried Oyster Po 'Boy
- Unsaon Pagtangtang sa mga Talinis
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 368 |
| Total Fat | 19 g |
| Tulas nga Tambok | 4 g |
| Unsaturated Fat | 8 g |
| Cholesterol | 6 mg |
| Sodium | 414 mg |
| Carbohydrates | 41 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 11 g |