Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 ka kutsara. canola o lana sa utanon
- 3 ka dako nga kamote
- 1 dako nga pulang kampanilya nga pepper
- 2 medium nga sibuyas
- 2 ka cloves
- ahos
- 4 tasang nagabukal nga tubig
- 2 ka tasa nga mainit nga sabaw nga manok
- 1 ka kutsarita nga matam-is
- paprika
- 1 ka asin nga asin
- 1/2 ka kutsarita nga itom nga pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Panit nga tam-is nga patatas, ug iputol ang matag usa ngadto sa 8 ka piraso. Pagputol sa pula nga pepper. Pagputol sa sibuyas. Putlon ang ahos.
2. Sa usa ka sabaw nga sabaw, ang lana sa kainit. Idugang ang kamote, pula nga pepper, sibuyas ug ahos. Saute sulod sa 6-8 ka minuto, hangtud nga ang mga sibuyas mga translucent.
3. Pagdugang og init nga tubig ug sabaw sa manok. Panahon sa paprika, asin ug pepper. Pagtabon ug magluto sa ubos nga kalayo sulod sa 30-40 ka minuto, o hangtud nga ang mga patatas humok pa aron mash.
4. Pinaagi sa paggamit sa usa ka pagpilit blender, sagol sa sabaw hangtud nga hapsay.
5. Panahon sa asin ug paminta, sumala sa lami.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 131 |
| Total Fat | 7 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 196 mg |
| Carbohydrates | 15 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 3 g |