Ang Cuban sandwiches (Cubanos o "sandwich mixto") kahibulongan nga mga butang nga gilangkoban sa sinugdan nga karneng baboy, ham, salami (usahay), dill pickles, Swiss nga keso, ug yellow ballpark mustard. Gitukod kini sa usa ka tinapay nga susama sa Italyano ug unya gisugba. Sa kini nga kaso, gigamit nako ang Dijon mustard inay ang ball-park ug ang Espanyol nga Mahon inay sa Swiss, apan kini ang pork nga gi-marinate sa citrus juice nga naghimo niini nga sandwich ilabi na nga talagsaon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 lb nga baboy (citrus-marinated thinly sliced)
- 1 12 oz. tinapay nga Cuban nga tinapay (o pan nga Italian)
- 1 Tbsp. Gg
- mantikilya (gihumok)
- 4 oz.
- ham (aso nga nipis
- Opsyonal: 4 mga hiwa Genoa salami
- 1 Tbsp. mustard (yellow ballpark)
- 4 mga hiwa
- Swiss nga keso
- 2
- Dill pickles (ginunting)
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Magputol sa tinapay sa tunga nga pahulay ug unya sa katunga sa pahigang. Mantikilya sa gawas nga mga nawong.
2. Ispaw ang mustard sa sulod nga mga nawong ug ipapilit ang matag sandwich nga adunay 1/2 nga nahabilin nga mga sagol.
3. Ibutang ang mga sandwich sa usa ka dako nga kargamento o griddle, ibutang ang usa ka pan nga pan o pan nga sinugba sa ibabaw ug timbangon kini aron mapunting ang mga sandwich.
4. Ibutang ang lutoon ngadto sa medium nga ubos ug magluto hangtud sa ubos nga maayo nga browned ug kagumkom - mga 6 ka minutos.
Pagbalhin sa mga sandwich, ibalik ang gibug-aton, ug magluto og laing 3-4 ka minuto. Pag-alagad.
Mubo nga sulat: Imbes sa usa ka frying pan o griddle, akong gigamit ang akong grill pan nga akong gipainit sa medium kainit hangtud init. Dili kini tradisyonal, apan ganahan ko niini.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 1526 |
| Total Fat | 82 g |
| Tulas nga Tambok | 38 g |
| Unsaturated Fat | 28 g |
| Cholesterol | 292 mg |
| Sodium | 3,675 mg |
| Carbohydrates | 95 g |
| Pagkaon sa Fiber | 9 g |
| Protein | 101 g |