Kini nga patatas nga salad gihimo uban sa mga Yukon gold patatas ug grainy mustard, uban sa tinadtad sibuyas ug mga itlog. Kini usa ka maayo kaayo nga pagpili kon nangita ka sa usa ka pagluto sa pagluto o piknik nga salad sa patatas .
Paggamit sa usa ka maayo nga kalidad nga bug-os nga lugas mustard o usa ka paborito nga gourmet mustard.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ka asin nga asin
- 2 ka libra
- Yukon bulawan nga patatas (gihugasan ug giputol sa 1/2 sa 1 ka pulgada nga mga cubes)
- 1/2 tasa nga celery (diced)
- 4
- gahi nga mga itlog (tinadtad)
- 1/4 nga tasa pino nga tinadtad nga sibuyas (opsyonal)
- Alang sa Pagsinina:
- 1 tasa nga mayonnaise
- 1/2 ka asin nga asin
- 1 ngadto sa 2 ka kutsara nga grainy mustard
- 2 teaspoons dill relish
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang cubed patatas sa usa ka medium nga saucepan ug sa pagtabon sa tubig. Idugang 1 ka teaspoon nga asin ug dad-a sa usa ka hubag sa taas nga kainit.
- Pagtabon, pagpakunhod sa kainit ngadto sa medium ug pagpadayon sa pagpabukal sulod sa 12 ngadto sa 15 ka minutos hangtud nga ang mga patatas mahimong humay. Pag-ilalom ug bug-os nga bug-os.
- Diha sa usa ka dako nga panaksan nagsagol ang gipabugnaw nga mga patatas nga may celery, tinadtad nga mga itlog, ug sibuyas.
- Combine 3/4 cup of mayonnaise, 1/2 teaspoon nga asin, 1 tablespoon sa mustard, ang dill relish, ug pepper.
- Hinayhinay pagpalihok ang mayonnaise nga sagol sa patatas nga patatas. Pagdugang pa sa nahibilin nga mayonnaise ug mustard, ingon sa gikinahanglan alang sa lami ug pagkalabi.
- Chill hangtud sa oras sa pag-alagad.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 699 |
| Total Fat | 49 g |
| Tulas nga Tambok | 12 g |
| Unsaturated Fat | 15 g |
| Cholesterol | 289 mg |
| Sodium | 483 mg |
| Carbohydrates | 13 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 50 g |