Ang Salad-e shirazi usa ka paborito nga ting-init sa Iran. Ang maayong pagkabuhat nga mga kamatis ug mga pepino nga gisagol sa preskong mint, ahos, ug juice sa lime makahimo sa salad-e shirazi nga makapalagsik.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3 ka dako, lig-on nga kamatis
- 2 pepino
- 1 gamay nga sibuyas, pula o dalag
- 2 tablespoons lemon o
- apog juice , depende sa lami
- 2 ka kutsara nga lana sa oliba
- 1 ka kutsara
- presko nga mint , maayong pagkabuhat nga tinadtad
- 1 teaspoon nga tinadtad nga ahos
- asin ug paminta sa pagtilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
- Matahum nga mga chop tomatoes, pepino, ug mga sibuyas.
- Pag-agas sa nabilin nga mga sambog ug hinay-hinay nga mag-mix.
- Pag-alagad sa chilled.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 96 |
| Total Fat | 7 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 80 mg |
| Carbohydrates | 9 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 1 g |