Kini nga sabaw nga patatas nga adunay soriso ug mga utanon gipakaingon nga susama sa lamian nga Toscana nga sabaw sa Olive Garden. Ang browned Italian nga sausage ug bacon naghimo niini nga usa ka nindot nga sabaw, hingpit alang sa paniudto o panihapon nga sabaw. Pagdugang og usa ka salad ug crusty nga tinapay alang sa usa ka talagsaon nga pagkaon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3 ka sumpay sa matam-is nga Italian sausage
- 2 medium
- Pagluto sa patatas (guntinga ang katunga nga pahulay)
- 2 ngadto sa 3 mga hiwa nga bacon (diced)
- 3/4 nga sili sibuyas (diced)
- 1 medium ngadto sa dako nga clove
- ahos (minced)
- 2 tasa escarole o kale (tinadtad)
- 2 ka kutsara nga base sa manok
- 4 ka tasang tubig
- 1/2 nga tasa
- whipping cream
Unsaon sa Paghimo Niini
- Kuhaa ang sausage gikan sa mga casings; brown sa usa ka skillet, nagbungkag hangtud nga naluto. Paggahin.
- Sa usa ka dako nga saucepan o Olandes nga hudno sa kainit nga kainit, magluto ang mga sibuyas ug gisudlan nga bacon nga magkauban hangtud nga ang mga sibuyas mga translucent ug ang bacon hilabihan.
- Idugang ang ahos ug magluto sulod sa 1 ka minuto.
- Idugang ang base sa manok, tubig, ug patatas, ug escarole o kale; pagminatay og 15 ka minutos.
- Idugang ang browned sausage ug cream. Simmer sulod sa 3 ngadto sa 4 minutos ug mag-alagad.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 368 |
| Total Fat | 17 g |
| Tulas nga Tambok | 6 g |
| Unsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 80 mg |
| Sodium | 235 mg |
| Carbohydrates | 23 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 29 g |