Himoa nga dali ug sayon nga vegetarian stroganoff uban sa mga uhong pinaagi sa paggamit sa usa ka packaged nga sabaw nga mix aron makakuha og creamy ug flavorful base. Wala ka magkinahanglan og daghan aron mahimo kining yano nga stroganoff nga resipe, usa lamang ka pakete nga sibuyas sa sibuyas, mga uhong ug usa ka gamay nga pula nga bino aron kini maghiusa.
Ang vegetarians nga stroganoff mahimong ibaligya sa itlog nga noodles, kan-on o pan nga patatas. Siguroha nga gamiton ang usa ka Vegan sibuyas nga sabaw nga mix alang sa usa ka stroganoff nga parehong vegetarian ug vegan. Dali ug sayon nga Vegetarian nga Mushroom Stroganoff Recipe sa maayong kabubut-on.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ka pakpak nga sibuyas nga sabaw ug sabaw Recipe mix
- 2 libra nga mga uhong
- 2 ngadto sa 3 ka teaspoons nga lana sa oliba (o kantidad nga gikinahanglan alang sa pagliling)
- 1/4 tasa pula nga bino
- 2 ka cloves nga ahos (tinadtad)
- Parsley sa pagtilaw (lab-as o uga)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sautee mga uhong ug ahos hinayhinay sa lana,
- Sa samang higayon, pag-andam sa mix sa Onion Mushroom Soup uban ang 1/2 nga gidaghanon sa liquid nga gikinahanglan.
- Ibubo ang pagsagol sa sabaw ug bino ibabaw sa mga uhong. Pag-init sa tubig, dayon sa ibabaw uban sa parsley sa pagtilaw.
- Pag-alagad sa imong vegetarian stroganoff sa humay o pasta.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 156 |
| Total Fat | 4 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 496 mg |
| Carbohydrates | 25 g |
| Pagkaon sa Fiber | 5 g |
| Protein | 8 g |