Ang mga cocktail nga gikuha sa ngalan nga 'Rose' nakuha daghang mga porma sulod sa mga katuigan. Ang usa ka brandy nga base sa usa ka klase sa lawas usa ka kasagaran nga hinungdan sa daghan sa mga resipe sa Rose nga imong makita.
Usa ka paghisgot sa akong librarya anaa sa Old Waldorf-Astoria Bar Book , nga nagtumong sa usa ka pag-inom sa Grand Marnier ug dry gin, gipukaw. Ang gitawag usahay nga Pranses nga bersyon kasagaran makita sa cherry brandy sama sa una nga resipe sa ubos ug ang Ingles nga Rose (mas popular sa mga giya sa bartending) naggamit sa apricot variety. Bisan pa, ang pipila ka mga resipe wala gayud mawala.
Adunay usa pa nga Rose, nga gitala sa IBA (International Bartenders Association) ubos sa 'Contemporary Classics' sa ilang listahan sa mga opisyal nga cocktails. Kana nga resipe, nga talagsaon tungod sa strawberry syrup anaa sa ubos niining unang resipe.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ounces gin
- 1/2 onsa
- uga nga vermouth
- 1/2 onsa
- cherry brandy o Kirsch
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang mga ingrediente ngadto sa usa ka cocktail shaker nga adunay ice cubes.
- Pag-uyog pag-ayo.
- Pagtanum ngadto sa usa ka chilled cocktail nga bildo .
Rose Cocktail Recipe
- 1/2 onsa Kirsch
- 1 1/2 onsa dry vermouth
- 3 dashes strawberry syrup
Gihimo ang sama nga sa ibabaw.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 169 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 1 mg |
| Carbohydrates | 12 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 2 g |