Kining makarepresko nga Moroccan salad ang kombinasyon sa lami nga Romaine lettuce nga may hiniwa nga mga oranges. I-adjust ang asukar ug orange nga bulak sa tubig ngadto sa imong kaugalingon nga mga gusto. Ang mga kahel mag-agas samtang ang mga pag-uyog sa salad, apan kung gusto nimo ang salad nga mahimong sobra nga makahimsog, ilakip ang opsyonal nga orange juice. Pag-alagad sa maayo nga chilled sa tagsa-tagsa nga mga panaksan.
Ang salad labi ka nindot ug lami sa diha nga ang dugo nga mga oranges anaa sa panahon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 ka tasa (gamay nga giputos) Romaine lettuce dahon (interior dahon ug kasingkasing gipalabi)
- 2 pusal nga mga oranges (o
- dugo nga mga kahel )
- Opsyonal: duga gikan sa 1 kahel
- 2 ka kutsara nga asukar
- 1 1/2 ka kutsara
- orange nga bulak nga tubig
- 1 ka kutsarang lemon juice
- Pinch nga asin
Unsaon sa Paghimo Niini
- Hugasi ug pamalahon ang mga dahon sa Romaine lettuce, nga magbilin sa bisan unsang leafy tips.
- Guntinga ang lettuce ngadto sa nipis nga mga piraso.
- Panit sa mga kahel, kuhaa ang bisan unsang sobra nga pith, ug hinay-hinay nga paghiwa o pagputol sa mga kahel ngadto sa gagmay nga mga piraso.
- Sa hinayhinay pagpalihok sa lettuce ug oranges sa asukar, tubig nga bulak sa orange, lemon juice, asin ug orange juice.
- Tabuni ug sabta ang salad sulod sa usa ka oras sa dili pa magserbisyo.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 53 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 52 mg |
| Carbohydrates | 13 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 1 g |