Ang pinakamaayo nga parte niini nga resipe mao nga sayon ang pag-usab sa mga gusto sa imong mga anak. Kon sila nahigugma sa mais labaw pa kay sa berde nga mga liso, dugangi ang dugang nga mais sa resipe.
Dili nimo mapugngan ang resipe. Kini mas maayo kung labi ka nga ipahiangay kini sa paborito nga lami sa imong pamilya.
Busa saligi ang imong kaugalingon. Kini nga resipe adunay mga bata nga moingon, "Dugang mga veggies, palihug!"
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ka kilo nga stews nga karne
- 2 10.5-onsa nga mga lata sa karne sa karne
- 1 ka lata sa tubig
- 1 lindog sa celery, giputol ngadto sa gagmay nga mga piraso
- 1 medium-sized nga sibuyas, gibana-bana nga 1/2 nga tasa
- 1 ka dako nga patatas nga giputol ngadto sa gagmay nga mga cubes
- 1 14.5 ounce mahimo nga berde nga mga liso, putol ngadto sa gagmay nga mga piraso, o 1 3/4 nga mga tasa nga lab-as nga lunhaw nga liso
- 1 11-onsa nga mga lata sa mga nibel sa mais o 1 1/4 ka tasa nga bag-ong mais
- 1 14.5-ounce mahimo nga dunay dughan nga kamatis o 1 3/4 ka tasa nga preskong kamatis
- 1 16-ounce nga bag sa mga frozen nga mga gisantes ug mga carrots o 2 ka tasang bag-ong mga gisantes ug mga carrot nga gisagol
- Pepper, aron makatilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
Brown stew nga karne sa usa ka non-stick skillet. Guntinga ngadto sa gagmay nga mga piraso.Sa usa ka dako nga kolon sa sabaw, dugangi ang tanan nga mga sagol. Pag-init sa tubig.
Bawasan ang kainit sa ubos. Tabunan ang mga 20 minutos o hangtud nga ang mga utanon maayo ug malumo.
Kung adunay mga salin, ang mga utanon maanod sa sabaw sa karne. Pagdugang og usa ka sip-on nga tubig aron mag-alagad pag-usab sa sabaw o gamita ang mga salin ingon nga-alang sa usa ka lami nga panit uban sa imong pangunang pagkaon.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 486 |
| Total Fat | 17 g |
| Tulas nga Tambok | 6 g |
| Unsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 112 mg |
| Sodium | 474 mg |
| Carbohydrates | 39 g |
| Pagkaon sa Fiber | 11 g |
| Protein | 44 g |