Kining mga Buffalo Wings gihatagan og marinated sa usa ka matam-is, maanindot nga panimpla nga naghupot sa humay nga humay ug naghatag kini sa usa ka talagsaon nga palami. Ang kain nga gihatag sa usa ka habanero chili nga nagkinahanglan og pag-atiman kung dicing.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 24 pako sa manok
- 1 tasa (240 mL) nga pinya sa pinya
- 2 tablespoons (30 mL)
- balsamic vinegar
- 2 tablespoons (30 mL)
- brown sugar
- 4 ka cloves nga ahos, minced
- 1
- habanero chili , diced (magsul-ob og gloves sa kusina sa pagbuhat niini)
- 1/2 ka kutsarita (2.5 mL) yuta nga allspice
- asin ug paminta sa pagtilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
- Preheat grill. Pagsagol sa tanan nga mga sagol (gawas sa mga pako sa manok) sa usa ka gamay nga saucepan ug pabukala ang 2 ka minuto. Kuhaa gikan sa kainit, ibubo ngadto sa usa ka dako nga panaksan ug himoa nga cool.
- Idugang ang mga pako sa manok ngadto sa marinade ug ibutang sa refrigerator sulod sa 2 ka oras o sobra pa.
- Pag-ihaw sa init nga kainit sulod sa 10 ngadto sa 15 ka minutos o hangtud nga maluto. Pag-alagad sa mga pako sa manok uban sa celery ug carrot sticks.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 4834 |
| Total Fat | 280 g |
| Tulas nga Tambok | 78 g |
| Unsaturated Fat | 112 g |
| Cholesterol | 1,674 mg |
| Sodium | 1,648 mg |
| Carbohydrates | 17 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 526 g |