Ang Raw Cauliflower Rice nagpadako sa mga pagkaon sa hilaw nga pagkaon sa Asia sama sa Raw Unstirfry o sa sulod sa Raw Nori Rolls. Mahimo nimo kining panahon nga ingon ka daghan o gamay nga gusto nimo nga hatagan kini og epekto sa pilaf. Kini usa ka dako nga panad alang sa daghang mga kalan-on sa hilaw nga pagkaon.
Tan-awa usab: Ang labing sayon nga hilaw nga pagkaon nga mga resipe
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ulo sa cauliflower
- 1 teaspoon nga luyang (minced)
- 1 clove nga ahos
- 1 teaspoon nga ngalan shoyu, o sa pagtilaw
- Pagtapot sa asin sa dagat
- 2 ka kutsarang presko nga cilantro (minced)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang tanan nga mga sangkap gawas sa cilantro sa usa ka food processor ug pulse chop nga mga 10 ka beses o hangtud nga ang cauliflower gamay ra. Pag-amping nga dili pag-proseso, paghunong kung kini tan-awon sama sa bugas o ikaw adunay usa ka pate sa imong mga kamot.
- Pagbalhin sa sinagol sa usa ka panaksan ug isabwag sa minced cilantro.
Paglingaw sa imong hilaw nga pagkaon nga "bugas"!
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 142 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 298 mg |
| Carbohydrates | 30 g |
| Pagkaon sa Fiber | 7 g |
| Protein | 9 g |