Kon ang mga steak sa rib eye usa ka paborito sa imo, mahimo nimong matagamtam kini sa grill nga may gamay nga asin ug itom nga pepper. Bisan pa, kini nga sagol nga panagsama sa panimaw nagdugang sa usa ka dato, lawom nga palami nga naghimo niining dali ug sayon nga mga steak nga makita. Pag-alagad uban sa imong paborito nga mga utanon alang sa usa ka lamian nga pagkaon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 rib-eye steak , mga 1 ka pulgada ang gibag-on
- 2 1/2 teaspoons (12.5 mL) sibuyas nga powder
- 2 teaspoons (10 mL)
- chili powder
- 2 1/2 teaspoons (12.5 ml) asin sa dagat
- 1 ka kutsarita (5 ml) ahos nga powder
- 1/2 teaspoon (2.5 mL) matam-is nga paprika
- 1/2 ka kutsarita (2.5 mL) nga humok nga yuta nga itom nga pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Pagpahiusa sa mga sagol nga rub sa usa ka gamay nga panaksan. Tuguti ang mga steak nga moabot sa temperatura sa lawak sa dili pa mag-agi.
2. Pag-init og mainit nga lebel alang sa taas nga kainit. Ibutang ang timpla sa spice sa duha ka kilid sa steak. Ibutang ang mga steak sa grill ug magluto sulod sa 7 ngadto sa 10 ka minutos, nga usbon ang kausa.
3. Sa higayon nga ang mga steak makaabot sa gitinguha nga doneness, kuhaa gikan sa kainit ug himoa nga pahulay alang sa dili mokubos sa 5 minutos sa dili pa mag-alagad.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 1086 |
| Total Fat | 63 g |
| Tulas nga Tambok | 24 g |
| Unsaturated Fat | 28 g |
| Cholesterol | 399 mg |
| Sodium | 1,732 mg |
| Carbohydrates | 1 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 123 g |