Kung nangita ka sa usa ka dali ug sayon nga steak nga panimpla, nan ayaw na tan-aw. Mahimo usab ka mag-double o bisan triple sa resipe ug tipon ang panimpla sa usa ka sudlanan sa hangin para sa mga cookouts sa umaabot.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka kutsara nga mga linaw sa dagat
- 1 ka kutsarang sibuyas nga sibuyas
- 1 ka kutsara nga black pepper
- 2 teaspoons ahos powder
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa mga sangkap ug ibutang sa usa ka sudlanan sa hangin nga dili mahikap hangtud nga andam nga gamiton. Ang resipe igo alang sa 4-6 steaks, depende sa gidak-on. Ang sagol nga magpabilin nga lab-as hangtud sa 1 ka tuig kung gitipigan sa tukma sa usa ka bugnaw, uga nga dapit.
- Aron magamit, kuhaa lang ang bahin nga gikinahanglan gamit ang usa ka kutsara ug gamiton nga libre sa mga steak. Pagluto, pagluto, broil, sa skillet cook nga gimandoan.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 10 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 3,490 mg |
| Carbohydrates | 2 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 0 g |