Ang Pyaaz ki - o sibuyas - ang chutney usa ka lamian nga panimpla nga mahimo nimo gamiton ingon nga usa ka paglusot o pagkaylap ug lami kaayo sa bisan unsang butang. Gamita kini sa paghatag sa usa ka nindot nga tang ngadto sa imong mga curries, pagsulay sa nagkalainlaing mga keso o pagdugang sa pipila ka halang nga zing ngadto sa sinugba nga mga utanon. Pinaagi lamang sa tulo ka dagkong sibuyas - ug pipila ka laing mga yano nga mga sagol - ug mga 15 ka minutos sa imong panahon, mahimo nimo ang usa ka labing abuton nga mga chutney aron palami ang imong mga pinggan.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3 ka dako nga sibuyas (tinadtad o hiniwa)
- 1-pulgada nga piraso sa ginger
- Opsyonal: 2 ngadto sa 3 nga green nga mga chili
- 2 ka kutsara nga lana sa utanon (o canola o sunflower cooking oil)
- 1 ka teaspoon nga mga liso sa cumin
- 3 pula nga mga chili (uga, nahugno sa 1-pulgada nga mga tipik)
- 1 pinch salt (sa pagtilaw)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Guntinga ang mga sibuyas, luy-a ug lunhaw nga mga chili (kung gigamit nimo kini) ngadto sa usa ka hapsay nga tinta sa usa ka processor sa pagkaon. Kuhaa ang pagsagol ngadto sa sudlanan sa pag-alagad.
- Sa usa ka gamay nga kaldero, ipainit ang lana sa usa ka medium nga kalayo hangtud kini init kaayo. Idugang ang mga liso sa cumin ug ipakaon kini hangtud nga dili na kini mapadpad.
- Idugang ang uga nga pula nga mga chili ug ipakaon kini hangtud nga kini mas ngitngit.
- Idugang kini nga pagsagol sa lana, cumin ug pula nga mga chili ngadto sa sibuyas-ginger-green nga chili paste.
- Idugang ang asin sa pagtilaw.
- Pag-aghat aron maayo ang pagkalubong.
- Pag-alagad sa panimpla sama sa usa ka chutney, ituslob o gamita kini ingon sa pagkalat sa sandwich.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 36 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 146 mg |
| Carbohydrates | 8 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 1 g |