Talagsa ra nga nakita nato ang usa ka kausaban sa Caipirinha nga nagtumong sa pagtilaw sa tinghunlak . Ang Homecoming Caipirinha mao ang nawala nga sumpay ug talagsaon kini. Kini nga cocktail mao ang paglalang ni Anika Zappe sa Root Down sa Denver, Colorado ug adunay usa ka tino nga touch sa apple nga adunay duha ka Fuji apple ug organic apple juice nga gilakip, nga makapahingangha nga accent nga lami alang sa cachaça .
Usa ka mubo nga sulat sa cinnamon agave nectar ... Mahimo ka nga makahulip sa usa ka gamay nga agave nectar nga adunay cinnamon pinaagi sa paggamit sa usa ka pamaagi nga susama nianang sa Square One Organics ' spa nectar dinhi .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ounces
- Boca Loca Cachaça
- 2 Fuji apple slices
- 2 lemon hiwa
- 1/2 onsa cinnamon agave nectar
- 4 ounces nga dili mapalit nga organiko
- apple juice
Unsaon sa Paghimo Niini
- Paglikay sa mga mansanas, lemon, cinnamon agave nectar, ug mensahe sa usa ka baso.
- Idugang ang yelo, cachaça, ug ibabaw sa apple juice.
- Paglikay sa usa ka shaker hangtud nga maayo nga blended.
- Ibubo ngadto sa daan nga bildo nga adunay bag-ong yelo .
Resipe sa maayong kabubut-on: Anika Zappe alang sa Boca Loca Cachaca
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 408 |
| Total Fat | 2 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 27 mg |
| Carbohydrates | 112 g |
| Pagkaon sa Fiber | 25 g |
| Protein | 5 g |