Kini nga yano ug himsog nga pumpkin seed pesto nga resipe lamian nga gigamit sama sa bisan unsa nga resipe sa pesto; sa ibabaw sa usa ka piraso sa isda, nga gitugtog ngadto sa mainit nga pasta, o gipalihok ngadto sa usa ka sabaw. Ang Pumpkin nga mga liso usa sa labing sustansiyadong mga pagkaon sa kinaiyahan ug kining lami nga resipe sa pesto usa ka maayong paagi sa pagkaon niini! Hinuon, dili ka mabalaka mahitungod sa pag-ihaw ug pagbutang sa imong kaugalingon. Ang tanan nga mga high-end grocery stores karon nagbaligya niini nga sinangag ug andam nga gamiton.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 nga copa nga binhi sa binhi (gipang-apud-apod, giasal)
- 2 ka kutsara ang grated Parmesan
- 2 ka cloves nga ahos
- 3/4 nga kopa
- basil nga mga dahon
- 3/4 nga tasa nga bag-ong mga dahon sa parsley
- 2 ka kutsarang lab-as nga lemon juice
- 1/2 ka copa nga lana sa oliba
- Pagtilaw sa asin
Unsaon sa Paghimo Niini
- Paghiusa sa pumpkin seeds, Parmesan, ug ahos sa usa ka processor sa pagkaon. Pag-abut ug pag-abut, sulod sa mga 20 ka segundo, hangtud nga ang mga binhi halos hapit na.
- Idugang ang basil, parsley, duga sa lemon, ug lana sa oliba, ug pabalik-balik sa sulod sa mga 40 ka segundo (mahimo nimong laglagon ang mga kilid sa usa ka spatula sa tunga-tunga sa pulso), hangtud nga ang tanan nga mga sagol gihugpong. Ang sagol nga sama sa usa ka kurso nga gisudlan sa usa ka ilimnon nga liquefied, busa mag-amping nga dili mag-proseso.
- Pagbalhin ngadto sa usa ka panaksan, pagtilaw, ug pag-adjust sa panimpla sa asin. Siguroha ang pagtilaw, ingon nga ang mga binhi sa kalabasa maayo nga asin kon kini giasal. Pag-alagad dayon, o pag-refrigerate sulod sa duha ka adlaw.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 128 |
| Total Fat | 11 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 1 mg |
| Sodium | 47 mg |
| Carbohydrates | 7 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 3 g |