Sa pagpasidungog sa National Iced Tea Month (Hunyo), ang master mixologist sa Beam Global Spirits ug Wine nga si Bobby Gleason ang naghimo niining exotic mango-flavored cocktail nga naghulagway sa mga dato, hapsay nga lami sa Canadian Club whiskey alang sa usa ka elegante, makapahayahay ug sayon nga himoon nga summer sipper .
Sulayi kining usa sa balay karong ting-init alang sa usa ka bag-o nga bag-ong cocktail sa ting - init .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ounce
- Canadian Club Classic 12-year Canadian Whiskey
- 1 ounce
- Cruzan Mango Rum
- 4 ounces
- ang iced tea
- Lemon wedge alang sa garnish
Unsaon sa Paghimo Niini
- Idugang ang yelo ngadto sa usa ka baso sa highball .
- Idugang ang tanan nga mga sagol.
- Pag-aghat sa kadali aron ilakip.
- Gidonar uban sa lemon wedge.
- Pag-alagad.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 507 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 86 mg |
| Carbohydrates | 91 g |
| Pagkaon sa Fiber | 16 g |
| Protein | 25 g |