Kini nga resipe sa pastry nga pastry cream, usa ka tinuod nga lami nga replika sa spiced pumpkin pie custard, mahimong gamiton sa mga profiteroles, Napoleons, éclairs, tarts, ug Génoise cake. Ang paggamit sa crème patisserie limitado lamang sa imong imahinasyon; Ang grasya usa ka yano o usa ka komplikado nga resipe sa dessert nga French uban niini. Ang mga resulta mahimong parehas nga lami.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa nga gatas (tibuok)
- 3 ka itlog nga itlog
- 1/4 ka tasa nga pumpkin puree
- 1/4 nga tasa nga asukar (gibutang)
- 1/8 nga tasa sa tibuok nga harina
- 1/2 teaspoon nga kaningag (yuta)
- 1 pinch nutmeg (grated)
- 1 pinch cloves (yuta)
- 2 ka kutsara nga cornstarch (plus 2 teaspoons)
- 1 teaspoon vanilla extract (lunsay)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka gamay nga saucepan, ipainit ang gatas sa ubos nga kainit hangtud nga kini igo lang nga init aron sa alisngaw. Samtang ang gatas nagpainit, hugpong ang mga itlog nga yolks, kalabasa, asukar, harina, mga panakot, ug mga cornstarch hangtud nga ang sagol nga hut-ong.
- Sa diha nga ang gatas nga steaming, sa pagdugang sa katunga sa niini, whisking kanunay, sa sagol nga pumpkin. Idugang ang gatas ug kalabasa ngadto sa init nga gatas, ipadayon ang pagpalihok, ug ipainit kini sulod sa 1-2 ka minuto, hangtud nga ang custard makaabot sa 170F sa usa ka digital nga thermometer ug baga kaayo. Kuhaa gikan sa kainit, pagpalihok sa vanilla nga kinuha, ug pahugsi ang pumpkin pastry cream sa dili pa gamiton kini.
- Kini nga resipe sa pastry nga pastry cream naghimo sa igo nga pastry cream nga pun-on ang usa ka standard nga pastry o resipe sa cake.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 22 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 13 mg |
| Sodium | 35 mg |
| Carbohydrates | 3 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 1 g |