Kini nga mga cookie sa kalabasa nahulog sa mga biskwit, usa ka bugkos sa pag-mix ug pagluto. Ayaw pagdugang sa 1/2 nga kopa sa 1 ka kopa sa chocolate chips o pasas sa mga cookies.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 tasa nga mantikilya (temperatura sa lawak)
- 1 1/2 ka copa nga brown sugar (gisulod)
- 2 ka dako nga itlog
- 1 tasa nga pumpkin (mashed o canned)
- 1 teaspoon vanilla extract
- 2 1/2 ka harina nga harina
- 1 ka kutsara nga baking powder
- 1 1/2 ka tasa walnuts (o pecans, tinadtad)
- 2 teaspoons nga pumpkin pie spice
Unsaon sa Paghimo Niini
- Preheat hudno sa 375 ° F.
- Diha sa usa ka dako nga panaksan nga panagsagol, gibunalan ang mantekilya ug ang asukar hangtud nga ang kahayag ug gama. Pukpok sa mga itlog, usa matag higayon; pagpalihok sa pumpkin ug vanilla extract. Sa usa ka linain nga panaksan, isagol ang harina, baking powder ug mga panakot; pagpalihok sa pagsagol.
- Idugang ang uga nga sagol sa mantikilya ug sagol sa asukal; pagpukaw sa maayo. Pag-agay sa tinadtad nga mga almendras. Pagtangtang pinaagi sa linginon nga mga kutsarita nga mga 1 ka pulgada nga ibahin ngadto sa mga greased baking sheets. Magluto sa ibabaw nga katunga sa hurno sulod sa 12 ngadto sa 14 ka minuto. Kuhaa sa usa ka wire rack aron mobugnaw ..
Dugang nga mga Resipe
Ang Soft Pumpkin Cookies nga adunay Brown Butter Icing
Pumpkin Seed Brittle
50 Pumpkin Recipes
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 113 |
| Total Fat | 7 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 32 mg |
| Sodium | 93 mg |
| Carbohydrates | 12 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 2 g |