Ang Ramen noodle cole slaw recipe mao ang usa ka pagkaon sa daghan nga usa ka summer picnic, cookout ug barbecue. Ang Ramen noodles wala gani lutoon - kini nagdugang lamang sa usa ka maanindot nga lami sa niini nga pinggan. Kung wala ang oriental nga gikaon Ramen noodles, ayaw gamita ang noodles nga manok o karne.
Kini nga slaw dagko kaayo sa tanan gikan sa mga burger ngadto sa fried chicken .
Apan dili ka kinahanglan maghulat alang sa usa ka cookout aron makatagamtam niining sayon nga bahin. Himoa kini bisan unsang panahon nga nagsilbi ka nga manok, karne o isda.
Ayaw Ayaw: 10 Crisp Summer Salads
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 tasa nga canola oil
- 1/4 nga tasa nga suka nga suka
- 2 Tbsp. dugos
- 1 3 oz. pakete nga oriental-flavored Ramen noodles
- 16 oz. pakete cole slaw mix (cabbage, carrots) o 1 ka dako ulo cabbage, shredded
- 1/2 nga tasa nga mani
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka dako nga panaksan nga salad, pag-duyog sa lana sa canola, suka ug dugos. Pag-adto sa panadya gikan sa Ramen noodles.
- Ibutang ang Ramen noodles sa usa ka sinelyo nga plastik nga bag, ug dugmok gamit ang imong mga tudlo o usa ka rolling pin. Ibubo ngadto sa pagsinina sa salad. panaksan.
- Ibubo ang cole slaw mix sa ibabaw. Pagbag-o aron magsul-ob og maayo sa pagsinina.
- Ibabaw sa mga mani.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 317 |
| Total Fat | 25 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 15 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 167 mg |
| Carbohydrates | 20 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 5 g |