Ang yano ug lamian nga manok nga manok usa ka regular nga bahin alang sa daghang mga pamilya sa Biyernes sa gabii nga Shabbos dinner table.
Mahimo nimo kining usbon pinaagi sa lainlaing mga utanon matag semana. Ug mahimo nimong gamiton ang tibuok o pre-cut nga mga piraso sa manok, depende sa unsay gibaligya sa karne counter.
Ang lansis nga adunay usa ka maayo nga roasting pan nga mga patik sa juices ug mga lami. Kini nga sinugatan nga manok nga resipe sayon kaayo sa pag-andam, himsog, basa ug palainom, ang imong mga bisita mangayo sa resipe.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 (3 1/2-pound / 1.5-k) tibuok manok (o ang katumbas nga kantidad sa mga piraso sa manok)
- 1/4 ka tasa nga lana (olibo)
- 2 teaspoons
- paprika
- 2 teaspoons
- ahos nga powder
- 2 teaspoons sibuyas nga powder
- 1 ka asin nga asin
- 1/2 ka kutsara nga bag-o nga itom nga pepper
- 1 ka dako nga sibuyas (giputol ngadto sa eighths)
- 2 dagkong mga carrot (gipanitan ug giputol sa dagkong mga tipak)
- 2 medium nga zucchini (giputol sa dagkong mga tipak)
- 8 ka ahos nga cloves (wala nga bug-os)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang manok sa kaldero.
- Sa usa ka gamay nga panaksan, isagol ang lana, paprika, powder sa bawang, sibuyas nga powder, asin, ug pepper. Guntinga ang manok. Pagtabon ug pag-refrigerate sulod sa usa ka oras o sa tibuok gabii.
- Heat hurno sa 375 F / 190 C.
- Iapud-apod ang mga utanon sa palibot sa manok, gikalot ang mga utanon ug ang manok nga adunay marinade.
- Inasal ang manok, gitabonan, sulod sa usa ka oras. Pag-alis ug pagluto alang sa laing 20 ngadto sa 30 minutos, hangtud nga ang manok mao ang browned sa ibabaw ug linuto sa.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 688 |
| Total Fat | 36 g |
| Tulas nga Tambok | 10 g |
| Unsaturated Fat | 14 g |
| Cholesterol | 221 mg |
| Sodium | 231 mg |
| Carbohydrates | 16 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 73 g |