Kini nga resipe moagi sa ubay-ubay nga mga ngalan, lakip na ang "duha ka kilid nga browned" ug ang "kaduha nga browned" noodles. Sa tanan nga mga kaso ang linuto nga noodles adunay kolor sa usa ka kilid, dayon gitunol ug giluto sa pikas nga bahin. Kon gusto, ang mga noodles mahimong ibutang sa usa ka pan cake sa dili pa kini iprito aron kini mahimong usa ka mas madanihon nga porma, apan kini dili gikinahanglan. Human sa pagprito, ang mga noodles kinahanglan nga tamnan sa gawas, ug malumo sa sulod.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ka libra nga lab-as o uga nga itlog noodles
- 1 ka kutsara nga lana sa lana
- 3 ka kutsara
- peanut o utanon nga lana, o kon gikinahanglan
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka dako nga saucepan, dugangi ang tubig aron matabonan ang mga noodles ug dad-a sa usa ka hubag. Idugang ang noodles, pagpilit nga ibulag. Magluto hangtod nga ang noodles al dente - malumo, apan lig-on gihapon. Hugasi ang tanan. Hugasi ang bugnaw nga tubig, luslisan pag-usab, ug ilabay ang lana sa lana.
- Sa usa ka bug-at nga frying pan o usa ka wok, init 3 ka kutsara nga lana sa medium-high ngadto sa taas nga kainit. Idugang ang noodles. Dayon ibutang kini ngadto sa mga kilid sa kalaha, ug dayon ipaluto kini, nga walay pagpalihok, hangtud nga kini browned sa ubos (5 ngadto sa 8 minutos).
- Baliki ug tabunon ang pikas bahin. Kuhaa ug saba. Padayon sa kainit samtang mag-andam sa ubang mga sangkap alang sa pagpangaon.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 973 |
| Total Fat | 40 g |
| Tulas nga Tambok | 4 g |
| Unsaturated Fat | 25 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 2,400 mg |
| Carbohydrates | 132 g |
| Pagkaon sa Fiber | 6 g |
| Protein | 18 g |