Sa kini nga dali ug lamian nga resipe sa semana sa panihapon, ang mga dughan sa manok gaan nga browned ug dayon lutoon sa mga uhong, hiniwa nga kamatis, ug mozzarella nga keso. Ang bino nagdugang sa dugang nga palami, apan ang sabaw sa manok mahimo usab.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 hangtud 6 ang mga dughan nga dughan
- asin sa pagtilaw
- itom nga paminta sa pagtilaw
- ahos nga powder sa pagtilaw
- 1 ka kutsara
- dugang nga ulay nga lana sa oliba
- 2 ka kutsara nga mantikilya (
- gibahin )
- 8 ounce ka uhong (ginunting)
- 2 ngadto sa 3 ka kutsara Marsala nga bino (o puti nga bino o paggamit
- manok sabaw )
- 1 tomato (medium o dako, hiniwa)
- 4 hangtud 6 nga berde nga sibuyas (hinay-hinay nga ginunting)
- 8 ounces mozzarella cheese (hiniwa)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Hilum nga grasa ang usa ka mabaw nga 2-3 ngadto sa 3 ka kilometro nga linuto sa kalaha. Init ang hurno sa 325 F.
- Ang Pound nga dughan nga dughan nga halves tali sa mga piraso sa plastik nga wrapper hangtud nga parehas nga nipis. Ang asin ug paminta sa duha ka kilid dayon isablig sa gaan uban sa ahos nga powder.
- Sa usa ka dako nga skillet, init 1 ka kutsarang lana sa olibo ug 1 ka kutsara nga mantikilya sa kainit nga kainit. Idugang ang manok sa init nga kalanon; magluto sulod sa mga 2 ngadto sa 3 ka minutos sa matag kilid, o hangtud nga gamay nga browned.
- Kuhaa ang manok sa giandam nga linuto sa kalaha. Idugang ang nahibilin nga 1 ka kutsara nga mantikilya sa kaldero lakip ang alak o sabaw dayon iputos ang mga uhong hangtud nga malomo ug bulawan nga brown.
- Ibubo ang uhong nga gisagol sa manok sa pan nga giluto. Ibabaw sa mga hiwa sa tomato ug hiniwa nga berde nga sibuyas.
- Ibutang ang hiwa sa mozzarella ibabaw sa tanan.
- Pagluto sulod sa 20 ngadto sa 25 minutos.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 986 |
| Total Fat | 62 g |
| Tulas nga Tambok | 21 g |
| Unsaturated Fat | 24 g |
| Cholesterol | 321 mg |
| Sodium | 652 mg |
| Carbohydrates | 4 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 97 g |