Adunay usa ka pamaagi sa paghimo sa init nga kakaw, pagtuo o dili. Ang asin tingali sama sa usa ka talagsaon nga sangkap, apan kini makatabang sa pagdala sa lami sa kakaw. Ayaw biyai kini gawas kung kinahanglan gayud nimo.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 Tablespoon nga kakaw
- 1 asukal sa Tablespoon
- Pinch nga asin (oo, kini mellows sa kakaw)
- 1/3 nga tasa nga tubig
- 2/3 tasa nga gatas
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagdala, asukar, ug asin sa usa ka gamay nga saucepan, hinay-hinay nga pagpalihok sa tubig.
- Pag-init ug pagpalihok sa init nga ubos nga kainit hangtud nga ang mga humok nga humok, dayon lutoon og hinay-hinay, kanunay nga pagpalihok, 2 minutos.
- Idugang ang gatas ug kainit sa pagduka apan ayaw paglaga.
- Pag-alagad sa mga tisyu, isablig, kung gusto nimo, nga adunay kaningag o nutmeg o puno sa marshmallows.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 347 |
| Total Fat | 14 g |
| Tulas nga Tambok | 8 g |
| Unsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 49 mg |
| Sodium | 254 mg |
| Carbohydrates | 43 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 13 g |