Kini usa ka sayon nga pag-atang alang sa mga gusok sa baboy nga gamay ra kaayo ang oras aron sa pag-andam ug pagbiya sa karne nga maayo ug malumo. Kung maghimo daan, i-store ang marinade sa usa ka plastic or glass container nga naa sa hangin sulod sa 2-3 ka adlaw sa refrigerator human sa pag-andam.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 nga tasa (120 mL)
- apple juice
- 1/2 nga tasa (120 mL) sili nga sili
- 1/4 tasa (60 mL) puti nga suka
- 1/4 nga tasa nga tomato sauce
- 1 ka kutsarita nga sibuyas nga sibuyas
- 1/2 ka kutsarita nga itom nga pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
- Paghiusa sa tanan nga mga sangkap sa usa ka baso o plastik nga panaksan.
- Ibutang ang mga gusok diha sa usa ka dako nga bag nga panaksan o bilding nga linuto sa kalaha. Ibubo ang mga gusok sa ibabaw sa gusok, ug ibalik sa pagsul-ob sa pipila ka mga higayon.
- Pag-seal sa bag o tabonan ang plastic wrap ug ibutang sa refrigerator sulod sa 2 ka oras.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 28 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 1,257 mg |
| Carbohydrates | 4 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 2 g |