Hikalimti ang pagka-lunhaw uban sa kasina, mahimong asul uban sa Kasina. Kini usa ka talagsaon nga blue-green cocktail nga naggamit sa silver tequila ug blue curaçao nga adunay gamay nga pinya aron mahimong usa ka dakong tropikal nga palami.
Pag-alagad kini sa imong sunod nga beach o pool party sa usa ka deep cocktail o margarita glass alang sa hingpit nga mata nga pag-apelar. Ang pinya ug orange hingpit alang sa bisan unsang kalihokan sa summer .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ounces
- pilak tequila
- 1/2 onsa
- asul nga curaçao
- 1/4 onsa
- duga sa pinya
- 1
- Maraschino cherry (alang sa garnish)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang mga ingrediente ngadto sa usa ka cocktail shaker nga adunay ice cubes.
- Pag-uyog pag-ayo.
- Pagtanum ngadto sa usa ka chilled cocktail nga bildo .
- Pagdayandayan uban sa usa ka cherry maraschino.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 155 |
| Total Fat | 5 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 38 mg |
| Sodium | 38 mg |
| Carbohydrates | 10 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 12 g |