Kini usa ka flavorful nga macaroni, keso, ug manok nga kombinasyon. Kon kulang ka sa panahon, gamita ang rotisserie nga manok aron mahimo kining tasty casserole.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 8 ounces elbow macaroni o gagmay nga kabhang
- asin
- 4 ka kutsara nga mantikilya (gibahin)
- 3 ka kutsara
- hingpit nga harina
- 1 tasa
- manok sabaw
- 1/2 nga tasa
- bug-at nga cream
- 3 ngadto sa 4 ka onsas aso ang keso sa gouda, ginunting o giputol ang gagmay nga mga piraso
- pepper, aron makatilaw
- 1 teaspoon nga lab-as nga parsley, opsyonal
- 1 1/2 ngadto sa 2 ka tasa cubed cooked chicken
- 1 1/2 ka tasa nga frozen nga mga gisantes ug mga carrot, nalaya
- 1/2 tasa nga humok nga tinapay nga mumho
Unsaon sa Paghimo Niini
- Magluto sa macaroni sa Nagabukal nga asin nga tubig ingon nga direksyon. Paghugas ug paggahin.
- Sa usa ka saucepan sa medium-low heat, matunaw ang mantikilya; pagdugang nga harina. Magluto, mag-stir, hangtud nga harina nga sagol nga maayo ang pagsagol ug lutoon, mga 2 ka minutos. Sa hinay-hinay pagpalihok sa manok sabaw ug cream. Pag-agos sa keso hangtud nga matunaw ug hapsay. Pagdugang sa pepper, pagtilaw, uban sa parsley, kon gamiton. Magluto, magsagol, hangtud matig-a.
- Idugang ang manok ug mga utanon; magluto sulod sa 1 ka minutos.
- Pagsagol sa sarsa uban sa lutoonan ug giputol nga macaroni; ibubo ngadto sa 2-quart casserole.
- Matunaw ang nabilin nga 1 ka kutsara nga mantikilya ug isabwag ang mga mumho sa tinapay ; isablig sa ibabaw sa casserole ..
- Magaluto sa 350 F sulod sa mga 25 minutos, hangtud sa bubbly ug browned.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 562 |
| Total Fat | 34 g |
| Tulas nga Tambok | 16 g |
| Unsaturated Fat | 11 g |
| Cholesterol | 128 mg |
| Sodium | 660 mg |
| Carbohydrates | 31 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 31 g |