Kini mao ang usa ka klasikong sarsa nga barbekyu, nga mabug-at sa tamates nga adunay daghan nga mga lami lakip ang usa ka gamay nga lemon, nga naghimo sa bisan unsang lami nga pagkaon nga mas lami nga pagkaon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa / 240 mL ketchup
- 1 tasa / 240 mL nga tubig
- 1 sibuyas (coarsely tinadtad)
- 1/2 ka tasa / 120 mL cider vinegar
- 3 ka cloves nga ahos (minced)
- 1 ka kutsara / 15 mL nga lana sa utanon
- 1/2 nga lemon (juice ug zest)
- 1/4 tasa / 60 mL nga asukar
- 2 teaspoons / 10 mL ginger (lab-as nga grated)
- 2 teaspoons / 10 mL asin
- 1 teaspoon / 5 mL cayenne
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Sa usa ka lana sa kainit sa kainit sa medium nga kainit. Idugang ang sibuyas, ahos, ug ginger. Sauté hangtud nga ang sibuyas mao ang translucent.
2. Pag-agda sa ketchup, tubig, suka, lemon juice ug zest, asukar, asin ug cayenne. Bawasan ang kainit sa ubos nga simmer ug ipadayon ang pagluto sulod sa 25 minutos.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 18 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 143 mg |
| Carbohydrates | 4 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |