Gamita kini nga kape nga barbecue sauce ingon nga usa ka marinade o pagtapos sa sarsa alang sa sinugba o linuto nga baboy , karne , o manok. Ang mga sarsa mahimong matabonan ug ma-refrigerated sa 2 ka semana.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 tasa nga espresso (brewed, o lig-on, itom nga kape)
- 1 ka tasang ketchup
- 1/2 ka copa nga apple cider nga suka
- 1/2 nga tasa nga asukar (itum nga brown, hugot nga giputos)
- 1 sibuyas (gipanitan ug pino nga tinadtad, mga 1 ka kopa)
- 2 ka cloves nga ahos (gipanitan ug gidugmok)
- 3 ka chili peppers (presko, binhi, init sama sa jalapeno, o mas init kung gusto)
- 2 Tablespoons mustard (uga nga init, nga sinaktan sa 1 ka kutsarang mainit nga tubig)
- 2 ka tablopoyo Worcestershire sauce
- 2 ka tablopo nga cumin (yuta)
- 2 Tablespoons chili powder
Unsaon sa Paghimo Niini
Ibutang ang espresso o kape, ketchup , suka, tabunon nga asukar, sibuyas, ahos , chili peppers, dry mustard , sarsa sa Worcestershire , cumin, ug chili powder sa usa ka gamay nga kaldero, pukoton kini, ug dad-on sa usa ka simmer sa medium-high heat. Ipaubos ang kainit mao nga ang simtoma mao lang ang pag-simmer ug ang simmer sa 20 minutos. Kuhaa ang kaldero gikan sa kainit, himoa nga ang sagol nga pabugnawon, dayon putuson kini sa blender o ipaangay sa sulud nga puthaw.
Ang sarsa sa barbekyu mahimong matabonan ug ma-refrigerated sulod sa 2 ka semana.
• Grilled Pork Chops uban sa Coffee Barbecue Sauce
Resipe nga Tinubdan: Chef Michael Lomonaco, Noche Restaurant, New York, NY
Gipublikar nga may pagtugot.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 94 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 282 mg |
| Carbohydrates | 22 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 2 g |