Mahimo ba nimo ang imong kaugalingon nga bag-ong bacon sa balay? Panagway sa. Kini nga pamaagi alang sa usa ka (medyo) dali, wala'y kasudlan, wala'y bili, presko nga bacon. Kung kini alang sa usa ka nindot nga BLT , o sa pag-alagad sunod sa mga itlog alang sa pamahaw, ang paghimo sa imong kaugalingong bag-ong bacon usa ka makalingaw ug lamian nga proyekto.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4-pound nga piraso sa tiyan sa baboy, ang hugot nga panit / panit giputol
- 2 ka kutsara
- manabako nga paprika
- 2 tablespoon kosher asin
- 2 ka kutsara nga bag-o nga itom nga paminta
Unsaon sa Paghimo Niini
- Preheat hurno sa 200 ° F.
- Pagsagol sa mga panakot ug sulud sa tiyan ang tibuok nga tiyan. Wrap sa duha ka mga layer sa heavy-duty aluminum foil. Ibutang sa usa ka kaldero ug magluto sulod sa 3 1/2 ka oras. Kuhaa ang hurno ug ibilin ang baboy sa sulod aron mobugnaw sa 1 1/2 ka oras. Kuhaa ug pag-refrigerate sa tibuok gabii.
- Unwrap ang baboy nga tiyan ug kuhaon ang bisan unsang gelatinous juices. Guntinga ngadto sa baga nga mga hiwa ug tabunon sa usa ka pan sama nga kon ikaw nagluto og bacon. Ang usa ka gamay nga sobrang tambok gikan sa foil mahimong idugang sa kalaha aron makatabang sa pagkuha sa mga butang.
- Pag-ilis sa mga tualya sa papel ug isablig uban ang mas daghan nga asin kon gikinahanglan.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 592 |
| Total Fat | 60 g |
| Tulas nga Tambok | 22 g |
| Unsaturated Fat | 28 g |
| Cholesterol | 82 mg |
| Sodium | 909 mg |
| Carbohydrates | 1 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 11 g |