Kung nahibulong ka kung unsay buhaton sa mga ahos sa ahos nga imong gikuha sa merkado sa imong lokal nga mag-uuma, kini usa ka resipe alang kanimo. Ang mga ahos nga gitanom naghatag niining lami nga pagsul-ob sa lami nga lami nga ahos ug nindot nga berde nga kolor.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka ahos nga scapes (coarsely tinadtad)
- 2 green nga sibuyas (coarsely tinadtad)
- 1 teaspoon nga dugos
- 2 teaspoons nga Dijon mustard (o susama nga brown mustard)
- 4 ka kutsarang red wine vinegar
- 1 ka kutsarang lemon juice
- dash asin
- 1/8 ka itlog nga itom nga pepper
- 1/2 nga tasa
- dugang nga ulay nga lana sa oliba
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka blender, isagol ang mga ahos, mga sibuyas, dugos, mustasa, pulang bino nga suka, lemon juice, asin, ug pepper. Hugpong hangtud nga hapsay.
- Uban sa blender sa ubos, anam-anam nga idugang ang lana sa oliba hangtud maayo ang pagkasagol.
Mahimo Ka Usab
Pagsulud sa Miso nga adunay Orange Juice ug Cilantro
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 127 |
| Total Fat | 14 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 10 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 34 mg |
| Carbohydrates | 1 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |