Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka sticks (8 ounces) nga mantikilya, gihumok
- 2 ka tasa (9 onsa) ang tanan nga katuyoan nga harina
- 1/2 nga tasa nga asukar (confectioners ')
- Alang sa pagpuno:
- 4
- gikulata nga mga itlog
- 2 tasa nga asukar
- 4 ka kutsara nga harina
- 1/4 tasa nga lemon juice
- 1 ka kutsara nga lemon nga panit (pino nga grated)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Heat oven ngadto sa 325 °. Paghiusa sa mantikilya, 2 ka harina nga harina ug 1/2 tasa nga asukar sa confectioners.
- Pat nga harina ug mantikilya nga sagol sa ungreased 13x9x2-inch baking pan . Pagluto sulod sa 18 ngadto sa 20 minutos. Kuhaa sa usa ka tornilyo samtang imong itunod ang pagpuno.
- Alang sa pagpuno, paghiusa sa itlog, asukar, 4 ka kutsara nga harina, lemon juice, ug lemon peel. Ibubo sa una nga layer.
- Bumalik sa oven ug magaluto sa 325 ° sulod sa 20 minutos. Pag-alis sa mga kilid, pagputol sa mga bar ug ibutang ang asukal sa mga confectioner ibabaw sa ibabaw samtang ang mga bar mao ang mainit pa.
Mahimo Ka Usab
Lemon Blueberry Cheesecake Bar
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 333 |
| Total Fat | 16 g |
| Tulas nga Tambok | 8 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 83 mg |
| Sodium | 335 mg |
| Carbohydrates | 46 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 4 g |