Ang pagsag-ulo pinaagi sa kahulugan usa ka napreserbar nga sangkap. Ang lutuing Pranses naggamit sa paggamit sa itik, kamatis, ug cherry confit , ug uban pa. Ang mga sibuyas niini nga resipe naluto ngadto sa usa ka marmalade-sama nga pagkamakanunayon, ug unya gitugotan sa pagpabugnaw sa temperatura sa lawak sa dili pa mag-alagad. Kini nga resipe wala mapreserbar, mao nga kini dili usa ka confit, apan usa ka dali nga oras.
Mubo nga sulat ni Cook: Pag-amping pag-ayo sa pagluto sa mga sibuyas nga malumo. Ang usa ka gamay nga gisunog nga sibuyas mohatag sa tibuok nga resipe og usa ka pait nga palami .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka kutsara nga mantikilya
- 6 ka dalag nga sibuyas (tinadtad)
- 2 teaspoons demerara sugar (hilaw nga asukal)
- ¼ kutsarita nga asin
- ¼ ka kutsaritang itom nga pepper
- ½ kutsarita ang uga nga thyme
- 2 teaspoons
- balsamic vinegar
Unsaon sa Paghimo Niini
- Preheat hurno sa 350 degrees.
- Matunaw ang mantekilya sa usa ka dako nga kalan-on sa kainit nga kainit. Idugang ang mga sibuyas ug ang demerara nga asukar ug sauté, kanunay nga pukawon, hangtud nga ang mga sibuyas mahimo nga malumo ug magsugod sa pagbalik sa bulawan.
- Isablig sa asin, pepper, ug thyme. Pagpalihok sa sagol ug ibalhin ang skillet ngadto sa preheated oven.
- Magluto sulod sa 20-30 ka minutos, usahay stirring, hangtud nga ang mga sibuyas malaya, kaayo humok, ug ang usa ka medium nga bulawan sa tibuok.
- Idugang ang suka sa katapusan nga 5 minutos nga pagluto.
- Kuhaa gikan sa hudno, pabugnawa ang mga sibuyas sa kalaha hangtod nga makaabot sila sa temperatura sa lawak, ug dayon mag-alagad.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 51 |
| Total Fat | 2 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 5 mg |
| Sodium | 4 mg |
| Carbohydrates | 8 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 1 g |