Lab-as nga lemon juice, kamatis, ug usa ka gamay nga thyme nga kini nga presko nga okra nga stir-fry recipe.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 tasa okra (lab-as, hugasan, gihan-ay, hinay-hinay nga hiniwa)
- 1 ka dako nga tomato (gipanitan ug gibahin sa 8 ka manipis nga wedges)
- 1/4 tasa nga shallots (hinay-hinay, puti ug berde)
- 1 1/2 teaspoons lemon juice (presko)
- 1/4 ka kutsaritang thyme (nahugno nga mga dahon)
- 1 ka asin nga asin
- 1 dash black pepper
- 1 ka kutsara nga utanon nga lana
- 2 ka kutsara nga mantikilya
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pag-andam sa tanan nga mga utanon sama sa gipaila ug andam alang sa pagluto.
- Sa usa ka gamay nga panaksan, isagol ang juice nga lemon, thyme, asin, ug pepper.
- Pag-init og lana ug mantekilya sa usa ka wok o dako nga karne. Idugang ang mga utanon ug ang timpla nga sagol sa tanan. Ihagis ug magluto sulod sa 5 ngadto sa 8 minutos.
Mahimo Ka Usab
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 119 |
| Total Fat | 10 g |
| Tulas nga Tambok | 4 g |
| Unsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 15 mg |
| Sodium | 9 mg |
| Carbohydrates | 8 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 2 g |