Ang mga Pagtuon sa Tingtugnaw miabut sa usa ka maanindot nga tinghunlak sa Biyernes sa hapon sa diha nga ako adunay pipila lamang ka oras nga nahibilin sa trabaho apan adunay dinasig nga tinguha nga makatagamtam sa maanindot nga panahon, nga siguradong usa sa katapusang mainit nga mga adlaw sa tuig. Uban sa pipila ka mga sangkap nga nag-inusara, ang pag-inom nagkahiusa nga maayo ug ang kakulang sa alkohol naghimo niini nga usa ka ilimnon nga makapahimulos sa bisan kinsa.
Ang akong nahimo mao ang pagsagol sa lami nga lami sa apricot nectar nga may usa ka splash of citrus ug gipatong kini sa usa ka herbal nga soda. Ang DRY Lavender soda usa sa akong mga paborito ug kini nagdala nianang paghikap sa sobra nga lami sa pag-inom nga dili matandog sa club soda. Kung kini dili mahimo, mahimo nimo gamiton ang usa ka tam-is nga ginger ale sama sa Verner.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3 ounces
- apricot nectar
- Dash of
- agave nectar
- Pagsabak sa
- grapefruit juice
- 1 ounce
- DRY Sparkling Lavender Soda
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang apricot ug agave nectars ngadto sa usa ka collins nga bildo nga puno sa yelo .
- Pagdugang og usa ka duga sa duga sa grapefruit ug maayo ang pagpalihok .
- Ibabaw ang ilimnon nga may lavender soda ug mag-alagad uban sa usa ka uhot.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 206 |
| Total Fat | 2 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 7,759 mg |
| Carbohydrates | 44 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 4 g |