Kini usa ka gilabay nga sarsa alang sa brisket nga mahimo nimong ibutang sa lamesa ug ipagamit ang mga tawo kung gikinahanglan. Sa tradisyonal nga paagi, ang barbecue wala giandam uban ang sarsa nga gipangulohan sa ibabaw. Kini ang kan-anan nga makahukom kung buot nila nga gamiton kini o dili.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 lata nga tomato paste
- 3/4 nga tasa / 180 mL nga tubig
- 1/4 tasa / 60 mL brown sugar
- 1 teaspoon / 5 mL cinnamon
- 1 ka kutsara / 15 mL puti nga suka
- 1/2 teaspoon / 2.5 mL asin
- 1/4 ka kutsarita / 1.75 mL itom nga pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Ibutang ang tanan nga mga sagol sa usa ka saucepan. Simmer sulod sa 10 minutos sa kainit nga kainit. Pag-adto kanunay.
2. Kuhaa gikan sa kainit ug pabugnawa ang 5 hangtud 6 ka minuto. Pag-alagad sa kilid uban sa barbecue beef brisket . Tipigi sa usa ka sudlanan sa hangin sa refrigerator sulod sa usa ka semana human sa unang pagpangandam.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 27 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 84 mg |
| Carbohydrates | 7 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 1 g |