Kini usa ka pagpuasa, sayon nga paagi sa paghawan sa usa ka malumo, tasty nga filet mignon . Ang yano nga gunting nagdugang sa palami sa steak, nga naghatag kini sa usa ka dato nga beefiness sa usa ka timaan sa matam-is gikan sa brown nga asukar.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 filet mignon, mga 1 1/2 ka pulgada ang gibag-on
- 2 teaspoons (10 ml) chili powder
- 2 teaspoons (10 ml) cumin, yuta
- 1 teaspoon (5 mL) nga paprika
- 1 teaspoons (5 ml) ahos nga powder
- 1 1/2 teaspoons (7.5 mL) brown sugar
- 1 teaspoon (5 mL) itom nga pepper
- 1 teaspoon (5 mL) asin sa dagat
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Ibutang ang mga humay nga sangkap sa usa ka gamay nga panaksan ug isagol sa tingub. Pagsul-ob sa matag steak uban ang sagol nga panakot. Siguroha nga ang matag steak adunay daghan nga panimpla niini. Ibutang ang mga steak sa usa ka gamay nga baso nga panaksan, pagtabon, ug ibutang sa refrigerator sulod sa 15 ngadto sa 30 minutos.
2. Pag-init og mainit nga grill alang sa medium-high heat. Ibutang ang mga steak sa grill ug magluto sulod sa 5 hangtud 6 ka minuto sa matag kilid. Kon ang mga steak makaabot sa tinguha nga doneness, kuhaa gikan sa kainit ug mag-alagad.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 298 |
| Total Fat | 18 g |
| Tulas nga Tambok | 7 g |
| Unsaturated Fat | 8 g |
| Cholesterol | 101 mg |
| Sodium | 679 mg |
| Carbohydrates | 4 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 28 g |