Sa Memphis, ang mga gusok sa tradisyonal nga paagi gigamit nga uga. Wala kini magpasabut nga ang karne lisud ug uga, walay usa nga saging nga barbekyu. Kini nga tradisyonal nga Memphis barbecue rub recipe mao ang sukaranan sa usa ka dako nga piraso sa mga gusok sa baboy. Mahimo nimong usbon ang kainit pinaagi sa pag-usab sa kantidad sa cayenne.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/4 tasa / 60 mL nga paprika
- 2 tablespoons / 30 mL asin
- 2 tablespoons / 30 ml nga sibuyas nga powder
- 2 tablespoons / 30 mL nga lab-as nga itom nga pepper
- 1 tablespoon / 15 mL cayenne
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Pagdugtong nga mga sagol. Tipigi sa usa ka sudlanan sa hangin nga hangtod sa 6 ka bulan human sa pagpangandam.
2. Igporma nga parehas sa giandam nga mga gusok nga natunaw nga uga ug palingkuron hangtud nga ang humok nga humok makita.
Gamita kini nga rub alang sa:
- Barbecue Ribs on the Smoker
- Barbecue Ribs sa usa ka Charcoal Grill
- Barbecue Ribs sa Gas Grill
- Mga Barbecue nga Mga Utok sa Oven
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 22 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 2,329 mg |
| Carbohydrates | 4 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 1 g |