Sa katingalahan, ang mga melon ug pepino maayo nga pagkahiusa alang sa usa ka talagsaong lami ug kahumot. Usa sa akong paborito nga candle scents mao ang cucumber-melon sa dugay nga panahon ug karon kini usa sa akong paboritong paborito nga melon-flavored vodka cocktails.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ounces nga Skyy
- Melon vodka
- 1/2 onsa
- yano nga syrup
- 1 ka piraso nga presko nga cucumber
Unsaon sa Paghimo Niini
- Paglikay sa pipila ka mga hiwa sa cucumber ibabaw sa yelo sa usa ka pagsagol nga bildo .
- Ibubo ang muddled cucumber, vodka ug yano nga syrup sa usa ka cocktail shaker nga adunay yelo.
- Pag-uyog pag-ayo .
- Pagtanum ngadto sa usa ka chilled cocktail nga bildo .
- Himoa nga may hiwa nga cucumber.
Recipe sa maayong kabubut-on: Skyy Spirits
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 217 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 15 mg |
| Carbohydrates | 21 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 2 g |