Kini ingon og usa ka kalma nga cocktail nga gihinganlan sa magbubuhat sa babayeng balo, apan kini mahimo nga dili hingpit kon hatagan og usa ka daghan kaayo. Kini usa ka nindot nga hitsura, ikaw adunay herbal nga kusog sa Jagermeister, usa ka gamay nga vodka sa pagpahapsay niini, usa ka paghikap sa kape (Kahlua o susama) aron makadugang sa usa ka punch ug pipila ka grenadine alang sa usa ka gamay nga tam-is.
Gipasidan-an ko ikaw nga huptan ang unang tulo nga managsama, ug siguradong dili moadto sa dagat sa Jägermeister. Kung kinahanglan nimo ang usa ka paghikap nga mas matam-is, idugang ang laing tulo sa grenadine.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ounce
- Jägermeister
- 1 ounce
- vodka
- 1 ounce
- kape liqueur
- 2 tulo
- grenadine
Unsaon sa Paghimo Niini
- Paghiusa ug pag-uyog ang tanan nga mga sagol sa yelo.
- Pagtanom sa botelya nga cocktail .
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 212 |
| Total Fat | 2 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 21 mg |
| Carbohydrates | 25 g |
| Pagkaon sa Fiber | 8 g |
| Protein | 11 g |