Ang tinuod nga sekreto sa paghimo niini nga mga gusok sa karne mao ang paghimo niini kanunay, ilabi na sa katapusan sa ilang panahon sa pagluto. Kini nga mga lut-od sa salsahan, nga naghimo sa mga gusok nga sticky ug perfect. Siguraduhaan nga imo kining bantayan kini nga mga gusok aron dili masunog.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4-6 ka libra / 1.8-2.7 kilos nga mga gusok sa baka, guntinga ngadto sa mga bahin sa 3 ka gusok
- 1/2 nga tasa / 120 mL nga ketchup
- 1/2 ka tasa / 120 mL nga sili sa sili
- 1/4 tasa / 60 mL dugos
- 1/4 sibuyas, minced
- 2-3 ka cloves nga ahos, minced
- 1 ka kutsara / 15 mL nga lana sa oliba
- 1 teaspoon / 5 mL nga mainit nga sarsa
- 1 teaspoon / 5 mL asin
- 1 teaspoon / 5 mL itom nga pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
Diha sa usa ka dako nga mantika, maghiusa ang lana, sibuyas, ug ahos. Magluto sulod sa 3 minutos. Idugang ang ketchup, dugos, sarsa sa sili, ug init nga sarsa. Tugoti ang pagsagol sa simmer sa medium-low to low heat sulod sa 10-15 minutos. Sa higayon nga magluto, tipigi ang katunga sa sarsa sa usa ka lain nga sudlanan. Preheat grill alang sa medium nga kainit. Ang mga gusok sa panahon nga adunay asin ug paminta ug dapit sa grill. Tugoti ang mga gusok nga magluto sulod sa labing menos usa ka oras, mag-ilis sa 1/2 nga sarsa, ug usahay mobalik.
Sa diha nga ang mga gusok nahimo, kuhaon gikan sa kainit ug alagaran ang giandam nga sarsa nga barbeky.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 1237 |
| Total Fat | 91 g |
| Tulas nga Tambok | 39 g |
| Unsaturated Fat | 43 g |
| Cholesterol | 303 mg |
| Sodium | 1,610 mg |
| Carbohydrates | 20 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 84 g |