Kini nga maple pecan pie filling gihimo gamit ang maple syrup, brown sugar, butter, ug pecans. Paggamit sa usa ka giandam nga dili minyo nga pastry shell o paghimo sa atong tanan nga-mantequilla pastry o cream cheese pastry.
Ang Pecan pie usa sa paborito nga pie sa Habagatan. Ang mga Pecans gipananom sa daghang dapit sa Habagatan ug sa Habagatang-kasadpan, ug ang Georgia nanguna sa ubang mga estado sa produksyon. Ang US nagpakita sa 80% ngadto sa 95% sa mga pecan sa kalibutan.
Pag-alagad niining talagsaon nga pecan pie nga adunay usa ka dako nga scoop sa ice cream o usa ka dollop sa gipatambok nga whipped cream o whipped topping.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1
- nag-andam og dili husto nga pastry shell , 9-inch
- 3 ka itlog
- 1 tasa purong maple syrup
- 1/2 tasa kahayag nga brown sugar (punoan)
- 2 ka kutsara nga mantikilya (natunaw)
- 1 teaspoon vanilla extract
- 1 1/4 nga mga tasa nga mga pecan (o halves)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pag-andam sa pie shell o paggamit sa usa ka pre-made nga tinapay. Himoa ang pastry sa pan sa pagsunod sa mga instruksyon sa resipe. Pagtabon ug pag-refrigerate hangtud nga andam na ang pagpuno.
- Preheat hurno sa 350 F ug ibutang ang hudno sa oven sa labing ubos nga posisyon niini.
- Sa usa ka dako nga panaksan, gibunalan ang mga itlog. Idugang ang maple syrup, brown sugar nga nangatunaw mantikilya, ug vanilla. Paghiusa sa maayo ug unya pagpalihok sa mga pecans.
- Ibubo ang mga pecan ngadto sa giandam nga pie shell.
- Magaluto sa preheated oven sulod sa 35 ngadto sa 40 minutos, o hangtud sa bulawan nga brown ug ang pagpuno ibutang.
Mahimo Ka Usab
Maple Pecan Pie nga may Easy Pie Pastry
Brown Sugar Pecan Pie Recipe Sa Food Processor Pastry
Mga Pie Pastry Basics - Paghimo og Hingpit nga Pie nga Crust
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 514 |
| Total Fat | 29 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 11 g |
| Cholesterol | 86 mg |
| Sodium | 137 mg |
| Carbohydrates | 59 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 7 g |