Mga cookies sulod sa lima ka minuto gamit ang cake mix isip base! Kining sayon nga cake mix cookies mao ang mga super quick, super yummy ug absolutely foolproof. Mahimo usab nimo nga sulayan kining mga kalabasa nga cake nga ihaw sa cookies o kini nga vegan nga cookie nga cookie nga resipe .
Tan-awa usab: Dugang nga vegan cookie recipes
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 nga pakete nga cake (bisan unsang lami)
- 2 ka itlog
- 1/3 nga tasa nga lana
Unsaon sa Paghimo Niini
Preheat hurno sa 350 degrees.
Kuhaa ang 3 ka kutsara gikan sa cake mix ug ibutang.
Idugang ang mga itlog ug lana sa cake mix ug isagol hangtud nga hapsay. Kon ang mix hilabihan ka basa, dugangi pa ang uga nga mix. Pag-drop sa usa ka pulgada nga bola sa ungreased cookie sheet o baking pan.
Magaluto alang sa mga 7 minutos o hangtud nga gamay nga browned, nga mag-amping nga dili overcook.
Tan-awa usab: Dugang nga vegan dessert recipes
More Easy Vegan Cookie Recipe:
- Maple Cookies nga walay Sugar
- Vegan Peanut Butter Cookie Recipe
- V egan Gingerbread Cookies
- Vegan Lemon Poppyseed Cookies
- Classic Vegan Chocolate Chip Cookies
- Ang Sugar-Free Peanut Butter ug Jelly Cookies
- Chocolate Rum Cookies
- F ive-Star Chocolate Spice Cookies
- Mga Cook-Free nga Prutas
- Chocolate No-Bake Cookies
- Mas daghang vegan cookies
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 23 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 17 mg |
| Sodium | 65 mg |
| Carbohydrates | 3 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 1 g |