Ang tradisyonal nga karne sa karne adunay usa ka pagbag-o sa kini nga matam-is ug sulud nga resipe. Ang stew beef hinayhinay nga malusok sa hinay nga cooker nga adunay mga carrot, brown sugar, ug suka. Dugangi ang karne sa karne sa una, ihulog ang tanan sa hinay nga cooker ug mopauli sa usa ka mainit nga tingtugnaw nga kalan-on!
Dugang nga mga Stew Beef Stew
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka kilo nga stew karne, nga giputol sa 1 1/2-pulgada nga mga cubes
- 1/4 nga harina sa tasa
- 1 ka asin nga asin
- 1/8 ka kutsara nga pepper
- 2 ka kutsara nga lana sa utanon
- 1 tasa nga tinadtad nga sibuyas
- 6 ka dako nga mga carrots, giputol ngadto sa 3/4 pulgada nga mga piraso
- 1/4 ka tasang brown sugar
- 1/2 tasa nga suka
- 1 ka kutsara nga Worcestershire sauce
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pag-mix sa harina, asin, ug pepper; dredge beef sa sinagol.
- Pag-init og lana sa panit ug brown nga karne sa tanang bahin.
- Ibutang ang mga carrots sa ubos sa hinay nga cooker; dugangi ang karne ug sibuyas. Pagsagol ang mga nahabilin nga mga sangkap ug idugang sa paghango sa cooker.
- Tabuni ug magluto sa LOW alang sa 8 ngadto sa 10 ka oras. Pag-alagad uban sa mainit nga linuto nga noodles o kan-on.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 374 |
| Total Fat | 17 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 9 g |
| Cholesterol | 101 mg |
| Sodium | 283 mg |
| Carbohydrates | 19 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 34 g |