Kining lamian nga sinugba nga salmon sayon sa pag-andam ug kahibulong nga pagpangita alang sa mga dinapit nga bisita kung gamiton ang salmon steak o usa ka bahin sa salmon. Maayo sa Korean nga pagkaon ug usab sa mga kilid o salads sa Amerika, usa kini ka daghan kaayo nga resipe nga nindot usab sa grill. Alang sa sinugba nga salmon, pag-andam sa direksyon ug pag-ihaw sulod sa mga 5 minutos matag kiliran.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 5 ka kutsara nga soy honey glaze
- 1 kilo nga salmon (mga tarogo o mga steak)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Preheat ang broiler ug coat pan uban sa spray sa pagluto.
- Ibutang ang sabaw nga dugos nga dugos sa salmon sa unod sa salmon ug ibutang ang 15 minutos.
- Ibutang ang salmon sa usa ka kalaha nga dunay panit sa panit, ibutang ang nahabilin nga sarsa sa isda.
- Guntinga ang mga isda sa ibabaw nga gunitanan sulod sa 6-8 ka minuto.
- Alang sa sinugba nga salmon, magluto 5 minutos matag kilid sa init nga grill.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 152 |
| Total Fat | 8 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 51 mg |
| Sodium | 49 mg |
| Carbohydrates | 1 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 18 g |