Kining sayon nga punoan nga sud-an nga basura dali ug sayon sa pag-andam. Pag-alagad uban sa couscous ug Red Pepper Bean Salad.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 shallot, tinadtad
- ½ tasa nga uga nga puti nga bino
- 2 ka kutsarang lemon juice
- 1 ka kutsarang bug-at nga cream
- 12 ka kutsara ang bugnaw nga mantikilya
- 1/16 ka kutsaritang puti nga pepper
- 5 ka kutsara nga mantikilya
- ¾ lb medium nga shrimp, gihugasan ug gihulagway
- 1/2 ka asin nga asin
- 2 ka kutsara nga Cognac
Unsaon sa Paghimo Niini
- Simmer ang mga shallots, puti nga alak, ug lemon juice sa usa ka gamay nga saucepan sa ubos nga medium kainit alang sa 5-10 ka minuto, hangtud nga ang sagol nga ang mikunhod ngadto sa bahin sa 2 tablespoons.
- Idugang ang cream ug dad-a sa ubos sa usa ka simmer.
- Sa diha nga ang unang pipila nga mga bula mosubang, ibalik ang kainit sa gamay kaayo ug idugang ang 12 ka kutsarang mantikilya, usa ka kutsara sa usa ka panahon, nga kanunay nga mag-iro. Siguroha nga tugotan ang usa ka pato sa mantikilya nga matunaw sa dili pa dugangan ang sunod.
- Sa higayon nga ang mantikilya hingpit nga ilakip, ang panahon mao ang sarsa nga beurre blanc nga adunay puti nga paminta ug isalikway.
- Sa usa ka kalan-on sa hataas nga kainit, matunaw ang 5 ka kutsarang mantikilya, ug dayon sa shrimp sa sauté, pagbalik sa pipila ka mga higayon hangtud nga maluto nga - mga 3-4 ka minuto.
- Bawasan ang kainit ngadto sa ubos ug panahon nga ang shrimp adunay asin. Pagdugang sa pag-ayo sa Cognac (kini mahimo nga siga) ug pagpalihok pag-ayo. Ibutang ang mainit nga sarsa nga beurre blanc sa init nga shrimp ug alagaran.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 1337 |
| Total Fat | 109 g |
| Tulas nga Tambok | 65 g |
| Unsaturated Fat | 33 g |
| Cholesterol | 608 mg |
| Sodium | 1,624 mg |
| Carbohydrates | 38 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 46 g |