Ang Bacon nagtan-aw niini nga sopas nga sabaw sa patatas, kauban sa mga sibuyas ug mga sibuyas. Pag-alagad kini nga mga lugos nga sinugba o cornbread ug usa ka itsa nga salad alang sa lamian ug makapatagbaw nga pagkaon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 mga hiwa nga bacon
- 2 ka dako nga panit (puti nga bahin lamang, gilimpyohan, hinay-hinay nga ginunting)
- 1 medium sibuyas (diced)
- 2 ka kutsara nga mantikilya
- 1 ka kutsarang lana sa oliba (
- dugang nga birhen )
- 3 ka kutsara
- hingpit nga harina
- 3 ka tasa
- manok sabaw
- 2 ka tasang patatas (dusit)
- 2 tasa
- tunga-tunga ug tunga (o tibuok gatas)
- 1 ka kutsara nga parsley (lab-as nga tinadtad)
- Pagtilaw sa asin
- Itom nga pepper, aron makatilaw
- Gidibuho: presko nga tinadtad nga parsley (o nipis nga berdeng sibuyas nga sibuyas)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Magluto Bacon sa usa ka dako nga saucepan sa medium kainit hangtud nga hapit mura; Kuhaa sa mga tualya sa papel ug pag-crumble. Paggahin. Ibubo ang tanan apan 1 ka teaspoon sa mga dripping.
- Idugang ang mga panakot ug gisagol nga sibuyas lakip ang mantekilya ug lana. Magluto sa sinagol, makapaukyab, hangtud nga ang mga panit lamian, mga 10 minutos.
- Isablig ang harina sa ibabaw sa sibuyas sa sibuyas ug pagsagol. Pag-agay sa sabaw nga manok ug mga patatas. Magluto sa kusog, hangtud matig-a.
- Tabuni ug simmer sa ubos nga kainit hangtud nga ang mga patatas malomo, mga 15 ka minutos, usahay stirring.
- Pag-agay sa tunga-tunga ug tunga o cream ug initon.
- Idugang ang tinadtad nga parsley ug asin ug paminta sa pagtilaw.
- Pahimut-an uban ang nahugno nga bacon ug presko nga tinadtad nga parsley o nipis nga berdeng sibuyas nga sibuyas.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 299 |
| Total Fat | 18 g |
| Tulas nga Tambok | 9 g |
| Unsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 41 mg |
| Sodium | 745 mg |
| Carbohydrates | 28 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 8 g |