Ang estilo sa Cajun nga sausage nagdugang sa lami nga lami sa Louisiana sa niining tasty nga sabaw sa patatas. Mahimo nimong gamiton ang kielbasa o ang paborito nimo nga pinausik nga soriso sa niini nga resipe kon gusto nimo.
Pag-alagad niini nga sabaw nga patatas uban sa mga biscuit o crusty roll ug usa ka salad alang sa usa ka lamian nga paniudto o panihapon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3 ka kutsara nga mantikilya
- 1 tasa nga tinadtad nga sibuyas
- 1/2 nga kopa nga tinadtad nga celery
- 12 ngadto sa 16 onsa
- ugouille sausage o laing sinigarilyo nga soriso
- 1/4 nga tasa sa tibuok nga tumoy nga harina
- 1/2 nga kopa nga tinadtad nga berde nga sibuyas
- 1 ka kutsara nga tinadtad nga lab-as nga parsley o 1 ka kutsarang uga nga parsley flakes
- 1 ka kutsarita nga uga nga basil
- 1 teaspoon nga asin, o sa pagtilaw
- 1/4 ka kutsarita nga itom nga pepper
- 3 ka tasa
- manok sabaw
- 2 ka libra nga pagluto og patatas, gipanitan ug gihiusahan
- 1 1/2 ka tasa nga bug-at nga cream
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka dako nga kalan-on sa medium-ubos nga kainit, matunaw ang mantekilya. Idugang ang sibuyas, celery, ug diced sausage; Sauté hangtud nga ang mga utanon linghod ug ang sausage gaan nga browned.
- Pagpalihok sa harina ngadto sa sagol sa utanon hangtod nga hapsay ug maayo ang pagkasagol; pagpalihok sa green nga sibuyas, parsley, basil, asin, ug pepper. Padayon sa pagluto, pagpalihok, alang sa 1 ka minuto. Pagdugang sa sabaw sa manok.
- Idugang ang dughit nga patatas, tabon, ug simmer sulod sa 25 minutos, o hangtud nga ang patatas malomo.
- Pag-agas sa bug-at nga cream ug ipadayon ang pagluto hangtud nga initon.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 604 |
| Total Fat | 43 g |
| Tulas nga Tambok | 22 g |
| Unsaturated Fat | 14 g |
| Cholesterol | 117 mg |
| Sodium | 1,426 mg |
| Carbohydrates | 43 g |
| Pagkaon sa Fiber | 5 g |
| Protein | 15 g |