Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka kutsara nga gatas
- 2 ka kutsarang dugos
- 4 ka itlog
- 3/4 nga tasa nga asukar
- 3/4 tasa nga harina nga tinapay (naayay)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Tabuni ang sulod nga bahin sa usa ka dako nga pan sa tinapay o duha ka gagmay nga tinapay nga pan uban sa papel nga pergamino.
- Pagduyog dugos sa mainit nga gatas ug ibutang.
- Pag-itlog sa usa ka dako nga panaksan gamit ang electric hand-mixer, nga dugangan ang asukal.
- Ibutang ang panaksan sa init nga tubig sa laing dako nga panaksan.
- Dugang pa, itusok ang mga itlog hangtud nga mahimong mahayag nga dilaw (hapit puti).
- Preheat ang oven sa 360 degrees F.
- Sagola ang gisagol nga gatas ug dugos sa batter.
- Idugang ang sifted nga harina sa panaksan ug hinay-hinay nga ibutang sa usa ka spatula.
- Ibubo ang batter sa pan nga pan ug ibutang dayon ang kaldero diha sa lamesa aron buhian ang bisan unsang mga bula sa hangin.
- Magaluto sa 360 degrees F sulod sa 10 minutos ug ibalhin ang oven ngadto sa 280-300 degrees F ug magaluto sulod sa mga 40 minutos, o hangtud mahuman. Aron masusi kon nahuman ba ang keyk, itukob kini sa usa ka skewer sa kawayan . Kon ang skewer mogawas nga limpyo kini nahuman na.
- Flip sa kalaha sa usa ka pan nga lutoon o pinggan ug kuhaa ang kalaha gikan sa kasughu. Kuhaa ang papel nga parchment ug pabugnawa ang cake.
- Wrap ang cake uban ang plastic wrap ug ibutang hangtud sa sunod nga adlaw. Kini mas maayo sa sunod nga adlaw. Guntinga ang kasahi ngadto sa 3/4 pulgada nga baga nga mga hiwa.
"Salamat sa mga komentaryo sa pagsusi. Palihog gamita ang papel nga parchment."
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 145 |
| Total Fat | 4 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 84 mg |
| Sodium | 174 mg |
| Carbohydrates | 25 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 4 g |